Anavy meriinovillased mähkmepüksid Pink Owls M

23.95

Anavy meriinovillaste mähkmepükste sisemine pool on valmistatud 100% meriinovillast, välimine pool puuvillasest disainkangast. Väline puuvillakangas ei vähenda kuidagi villakatte efektiivsust ning peale lanoliiniga töötlemist hoiavad katted niiskust väga efektiivselt. Vill on väga mitmekülgne materjal – see on hingav, temperatuuri reguleeriv (ideaalne nii külma kui palavaga), pehme ja naturaalselt antibakteriaalne. Lanoliin omakorda lagundab uriini soolaks ja veeks, seega villast valmistatud mähkmekatted ei vaja nii tihedat pesu, kui PUL katted. Kasutuskordade vahepeal riputa kate lihtsalt veidi kuivama ja tuulduma. Küll aga vajab vill pesemisel erihooldust ning aeg-ajalt uuesti lanoliiniga töötlemist. Sobivad ideaalselt öiseks kasutamiseks vormiõmmeldud sisemähkmete peal.

Suurused:
Antud kaaluvahemikud on ligikaudsed, ideaalse suuruse leidmiseks mõõda oma beebit! Vill on väga elastne; antud mõõdud ei kirjelda maksimaalset venivust vaid vastavad mugavale istuvusele.

S (3-7 kg) – kõhuümbermõõt 24-40 cm, reieümbermõõt 14-22 cm, mähkme üldpikkus 46 cm
M (6-10 kg) – kõhuümbermõõt 32-45 cm, reieümbermõõt 18-28 cm, mähkme üldpikkus 51 cm
L (9-13 kg) – kõhuümbermõõt 40-55 cm, reieümbermõõt 22-35 cm, mähkme üldpikkus 54 cm
XL (12-16 kg) – kõhuümbermõõt 46-64 cm, reieümbermõõt 26-38 cm, mähkme üldpikkus 60 cm

Peale pesemist võivad villakatted veidi venida ning laiemaks muutuda, see on villa naturaalne omadus. Kui Sinu beebi on kahe suuruse vahel, vali pigem väiksem suurus.

Sisemine materjal: 100% meriinovill
Väline materjal: 95% puuvill, 5% elastaan
Pükste kõhu-ning sääreosa: 95% meriinovill, 5% elastaan
Disainitud ja toodetud Tšehhis.

Hooldusjuhend: töötle ja hoolda mähkmekatteid samamoodi, nagu teisi villaseid mähkmekatteid. Pese käsitsi või masinaga spetsiaalselt villa pesuks mõeldud programmiga. Kasuta spetsiaalselt villa pesuks mõeldud pesuainet. Pesu- ja loputusvee temperatuur võiks olla võimalikult sama.
Kui mähkmekattel on tugevad plekid, kasuta spetsiaalselt villa jaoks mõeldud plekieemaldit. Kui pead plekki hõõruma, tee seda pigem sõrmede kui kanga endaga. Mähkmekate vajab lanoliiniga töötlemist.

Laost otsas

Tootekood: anavy-püksid-pinkowls-M Kategooriad: , Sildid: , , ,