Puppi SIO mähkmekate Curry krõpskinnitusega

26.95

Puppi One Size SIO mähkmekatted on valmistatud kahest kihist väga pehmest meriinovillasest kangast ning sisude kinnitamiseks on kattel ka kaks trukki. SIO mähkmekatet saab edukalt kasutada ka tavaliste sisudega. Mähkmekatte jalakummid on pehmed ent väga venivad, mistõttu on nad mugavad igas suuruses beebile. Peale lanoliiniga töötlemist hoiavad katted niiskust väga efektiivselt. Vill on väga mitmekülgne materjal – ta on hingav, temperatuuri reguleeriv (ideaalne nii külma kui palavaga), pehme ja naturaalselt antibakteriaalne. Lanoliin omakorda lagundab uriini soolaks ja veeks, seega villast valmistatud mähkmekatted ei vaja nii tihedat pesu, kui PUL katted. Kasutuskordade vahepeal riputa kate lihtsalt veidi kuivama ja tuulduma. Küll aga vajab vill pesemisel erihooldust ning aeg-ajalt uuesti lanoliiniga töötlemist.

Algul võivad katted tunduda väiksed, kuid suuruselt on nad tegelikult täpselt sama suured, kui iga teine one size mähkmekate. Puppi one size mähkmekatte lõige on pigem kitsas, seega nendele beebidele, kes vajavad ööseks mitmeid kihte, ei ole see öiseks kasutamiseks ilmselt kõige parem lahendus. Sel juhul võid proovida Puppi One Size Plus mähkmekatet.

Katted sobivad kasutamiseks nii mähkmesisude kui vormiõmmeldud sisemähkmetega. Enamus beebisid ei vaja rohkem kui 4-5 villast mähkmekatet.

Suurus: 6 – 15 kg

Materjal: 100% meriinovill

Villane kangas ja mähkmed on toodetud Poolas.

Hooldusjuhend: pese käsitsi või masinaga spetsiaalselt villa pesuks mõeldud programmiga. Kasuta spetsiaalselt villa pesuks mõeldud pesuainet. Pesu- ja loputusvee temperatuur võiks olla võimalikult sama. Kui mähkmekattel on tugevad plekid, kasuta spetsiaalselt villa jaoks mõeldud plekieemaldit. Kui pead plekki hõõruma, tee seda pigem sõrmede kui kanga endaga. Mähkmekate vajab lanoliiniga töötlemist.

Laos